Zwroty

Możesz zwrócić zakupiony produkt w ciągu 30 dni od momentu jego otrzymania, przekaż nam informację o chęci odstąpienia od zawartej umowy np. za pomocą formularza kontaktowego lub poprzez wiadomość e-­mail na adres halo@sprayme.in.

Możesz także skorzystać z „formularza odstąpienia od umowy”, który otrzymałeś w wiadomości potwierdzającej wysłanie zamówionego towaru. Nie jest to obowiązkowe. Wybierz dogodny dla siebie sposób, niezwłocznie potwierdzimy otrzymanie Twojej wiadomości, np. poprzez wiadomość e­mail.

Zapakuj odsyłany produkt tak, by nie uległ uszkodzeniu w czasie transportu, odeślij go do naszego e­-sklepu pod adres Halo Phenomen Sp. z o.o. ul. Dolna 4, 18-­100 Łapy z dopiskiem „zwrot”.

Wszystkie dokonane płatności zwrócimy Ci niezwłocznie, zwrot płatności zostanie dokonany w taki sposób jaki nam wskażesz (np. przelewem na podany numer konta). Najpóźniej w ciągu 14 dni. Pamiętaj, że produkt odsyłasz na swój koszt. 

witamina B12 niezbędna dla naszego organizmu
07.02.2017

witamina B12 niezbędna dla naszego organizmu

Witamina B12 odpowiedzialna za prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, bierze aktywny udział w biosyntezie nukleotydów oraz choliny wchodzącej w skład osłonki mielinowej, która otacza nerwy.

zalety witaminy D, które musisz poznać
30.01.2017

zalety witaminy D, które musisz poznać

Być może już wiesz, że witamina D ma korzystny wpływ na kości i zęby. Jednak to tylko część z jej walorów zdrowotnych. Sprawdź pozostałe.

nie wyobrażasz sobie dnia bez czegoś słodkiego?
21.11.2016

nie wyobrażasz sobie dnia bez czegoś słodkiego?

Na co dzień nie możesz oprzeć się słodyczom, chrom może być pomocny w walce z ciągłą ochotą na “coś słodkiego". Chrom to minerał, którego potrzebujemy w śladowych ilościach, jednak jego obecność ma niebagatelny związek z przemianą materii i cukrem.

ksylitol  -  warto poznać jego właściwości!
18.11.2016

ksylitol - warto poznać jego właściwości!

Duża świadomość szkód i spustoszeń jakie czyni cukier w organizmie zmusza nas do szukania zdrowych alternatyw. Cukier okrada organizm z niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania witamin z grupy B między innymi witaminy B12 oraz mikroelementów.

darmowa dostawa
szybka wysyłka już w 24h
na zwrot masz aż 30 dni

Zapisz sie do newslettera

Podaj swój adres e-mail i zapisz się do naszego newslettera.
Bądź na bieżąco ze sprayme.in i akcjami specjalnymi!

moje konto witaj

nie masz konta?

utwórz nowe konto

poprosimy Cię o niezbędne informacje do usprawnienia procesu zakupów

odzyskiwanie hasła

Podaj swój adres e-mail poniżej, aby otrzymać link do zresetowania hasła.

ta strona używa ciasteczek (plików cookies), dzięki którym nasz sklep może działać lepiej rozumiem dowiedz się więcej