sposób w jaki otrzymasz przesyłkę:

kurierem DPD, który doręczy paczkę następnego dnia roboczego po odebraniu jej z naszego magazynu.

Jeśli kurier nie zastanie adresata pod wskazanym adresem, może skontaktować się z Tobą telefonicznie ale nie ma takiego obowiązku.

Jeśli nie odbierzesz przesyłki, kurier ponownie spróbuje doręczyć paczkę, zostawiając w miejscu doręczenia Awizo o próbie doręczenia.

Przy trzeciej próbie doręczenia kurier zadzwoni do Ciebie i uzgodni dogodny termin doręczenia paczki. Jeśli i tym razem nie zastanie adresata w miejscu odbioru, paczka wróci do naszego magazynu. Ponowna wysyłka odbędzie się na Twój koszt.

nie zapomnij dokładnie sprawdzić paczki przed jej odebraniem od kuriera. Jeśli widzisz uszkodzenia, prosimy o sprawdzenie w obecności kuriera czy zawartość nie została uszkodzona. Spisanie protokołu szkody w obecności kuriera ułatwi nam szybkie rozpatrzenie reklamacji.

dostawa do Paczkomatów InPost, paczka zostanie dostarczona do wybranego paczkomatu w ciągu 3 dni roboczych od wysłania jej z naszego magazynu. Otrzymasz wtedy wiadomość mailową, że paczka jest w drodze do paczkomatu. Kiedy paczka znajdzie się w paczkomacie, otrzymasz wiadomość sms oraz e­mail z kodem niezbędnym do otworzenia skrytki paczkomatowej.

koszty dostarczenia towaru:

kurier DPD

płatność przelewem: 11,00 zł

płatność przy odbiorze: 13,00 zł

Paczkomat InPost

płatność przelewem: 8,99 zł

płatność przy odbiorze: 8,99 zł +1,6% wartości zamówienia

zamówienia od wartości 99 zł  wyślemy na nasz koszt. Nie poniesiesz żadnych kosztów wysyłki.