wysoka skuteczność

bezpieczeństwo spożycia

technologia

Witaminy SprayMe® zostały opracowane według innowacyjnych rozwiązań farmakologicznych.

Zastosowana formuła mikroemulsji pozwala na przyswajanie się substancji czynnych o 227% lepiej w porównaniu z tradycyjnymi tabletkami lub kapsułkami.

Ten sposób aplikacji pozwala wchłaniać drobne kropelki witamin bez względu na rozmiar cząsteczki przyjmowanej witaminy.

Wysoka przepuszczalność błony śluzowej, połączona z bliskością bogatego układu naczyniowego, uwalnia substancje aktywne do krwiobiegu w ciągu kilku sekund, co zapewnia ich maksymalną przyswajalność.

 

biodostępność

Witaminy SprayMe® wykorzystują przepuszczalność błony śluzowej jamy ustnej co daje wyraźne zalety w porównaniu z dostarczaniem doustnym tradycyjnych tabletek lub kapsułek przez przewód pokarmowy.

Bogata w naczynia krwionośne i limfatyczne błona śluzowa, umożliwia szybszą i całkowitą absorpcję. Substancje czynne wprowadzane są bezpośrednio do krążenia ogólnoustrojowego, zwiększając biodostępność przyjmowanych witamin, z pominięciem przewodu pokarmowego.

 

długotrwały efekt

nie obciąża układu trawiennego

bezpieczeństwo

Najwyższa jakość produktów witaminowych o wysokiej dostępności biologicznej, zapewnia szybkie uzupełnienie brakujących składników potrzebnych do właściwej pracy organizmu. Skuteczność potwierdzona badaniami. Największa wchłanialność dostępna na rynku.

Lekki, wygodny w użyciu atomizer zawiera cenne składniki o wszechstronnych właściwościach, gotowe do działania w Twoim organizmie, bez zbędnego czekania! Wystarczy 1 spray dziennie.

witamina B12 niezbędna dla naszego organizmu
07.02.2017

witamina B12 niezbędna dla naszego organizmu

Witamina B12 odpowiedzialna za prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, bierze aktywny udział w biosyntezie nukleotydów oraz choliny wchodzącej w skład osłonki mielinowej, która otacza nerwy.

zalety witaminy D, które musisz poznać
30.01.2017

zalety witaminy D, które musisz poznać

Być może już wiesz, że witamina D ma korzystny wpływ na kości i zęby. Jednak to tylko część z jej walorów zdrowotnych. Sprawdź pozostałe.

nie wyobrażasz sobie dnia bez czegoś słodkiego?
21.11.2016

nie wyobrażasz sobie dnia bez czegoś słodkiego?

Na co dzień nie możesz oprzeć się słodyczom, chrom może być pomocny w walce z ciągłą ochotą na “coś słodkiego". Chrom to minerał, którego potrzebujemy w śladowych ilościach, jednak jego obecność ma niebagatelny związek z przemianą materii i cukrem.

ksylitol  -  warto poznać jego właściwości!
18.11.2016

ksylitol - warto poznać jego właściwości!

Duża świadomość szkód i spustoszeń jakie czyni cukier w organizmie zmusza nas do szukania zdrowych alternatyw. Cukier okrada organizm z niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania witamin z grupy B między innymi witaminy B12 oraz mikroelementów.

darmowa dostawa
szybka wysyłka już w 24h
na zwrot masz aż 30 dni

Zapisz sie do newslettera

Podaj swój adres e-mail i zapisz się do naszego newslettera.
Bądź na bieżąco ze sprayme.in i akcjami specjalnymi!

moje konto witaj

nie masz konta?

utwórz nowe konto

poprosimy Cię o niezbędne informacje do usprawnienia procesu zakupów

odzyskiwanie hasła

Podaj swój adres e-mail poniżej, aby otrzymać link do zresetowania hasła.

ta strona używa ciasteczek (plików cookies), dzięki którym nasz sklep może działać lepiej rozumiem dowiedz się więcej