Najpopularniejsze zestawy lalek Barbie

Wybierając zestaw warto skonsultować się najpierw z dzieckiem. Na sklepowych półkach jest szeroki asortyment lalek i gadżetów, domków oraz samochodów. Lalki Barbie to sprzedażowy hit, który już od ponad 60 lat jest marzeniem każdej dziewczynki.

Pierwsza Lalka Barbie była ubrana w strój kąpielowy w czarno-białe paski i miała włosy w związane kucyk, miała też jasną karnację. Dziś jest dostępnych ponad 40 rodzajów narodowości lalek, a do tego strojów i gadżetów nie da się zliczyć.

Które zestawy są najpopularniejsze?

Barbie Panna Młoda

Ubrana w piękną białą długą suknie ślubną to hit sprzedaży. W zestawie jest także Pan Młody o imieniu Ken, czyli ulubieniec Lalki Barbie (świetna zabawa). W zestawie jest także bukiet ślubny, brakuje tylko gości, ale chyba każda zabawka chciałaby uczestniczyć w takim ślubie, więc o gości nie trzeba się martwić. Dziewczynki kochają ten zestaw, ponieważ już od najmłodszych lat mogą planować swój ślub i wyobrażać sobie swoją przyszłość. Gdy dokupimy do tego samochód, Para Młoda może jechać nawet w podróż poślubną.

Lalki Barbie w Foodtrucku

W tym zestawie Barbie wciela się w kucharkę, która w swoim pojeździe do sprzedawania jedzenia przemierza kraj i robi pyszne kanapki. W zestawie jest ponad 30 atrakcyjnych akcesoriów, dzięki którym Barbie może serwować wspaniałe posiłki.

Wymarzona szafa

To zestaw idealny dla dziewczynek, które kochają stroić się. Otwierana szafa w której można zmieścić sporo ubrań i akcesoriów już od najmłodszych lat pobudza wyobraźnie dziewczynek, które marzą by zostać modelkami.

Barbie atronautka

Lalki Barbie mają różne zawody, niektóre typowo kobiece inne męskie. Łamią powszechne zasady, dlatego Barbie żadnej pracy się nie boi. W kostiumie astronauty może polecieć nawet na wenus! W końcu stamtąd pochodzą kobiety!

Czym się kierować wybierając zestaw?

Przede wszystkim zainteresowaniami dziecka. Najlepiej zapytać o jakiej lalce marzy, może widziało reklamę, która pobudziła wyobraźnię. A może skrycie marzy by zostać weterynarzem i to właśnie takim zestawem będzie się bawić najchętniej. Jeśli dziecko ma już ogromną ilość lalek warto postawić na akcesoria, które urozmaicą zabawę.